profesjonaliści polecają

Producentem Terra Sorb foliar jest hiszpańska firma Bioiberica, specjalizująca się w naturalnych sposobach pozyskiwania aminokwasów na potrzeby rolnictwa.

Produkt ten znalazł szerokie uznanie. Jego zalety zostały potwierdzone w wielu ośrodkach badawczych, w tym: Agricultural Research Institute Kromeriz, Zakłady Doświadczalnej Oceny Odmian Krościna Mała i Pawłowice.

Polecają go nie tylko niezależni specjaliści i centra naukowe, ale także Ci, którzy przekonali się o jego skuteczności: od największych gospodarstw o intensywnej produkcji do niewielkich, rodzinnych gospodarstw rolnych. Wypróbuj Terra Sorb foliar na swoim polu!

opinie użytkowników

Terra Sorb foliar był stosowany w pszenicy wiosną, na pierwsze kolanko. Z hektara osiągnęliśmy od 400 do 800 kg plonu więcej. Zależnie od odmiany. W rzepaku zwyżka osiągnęła 200-300 kg po aplikacji z pierwszym fungicydem na wiosnę. W każdym przypadku zastosowana dawka to 2 l/ha.

IZKZZD Pawłowice 1860 ha

Stosuję Terra Sorb foliar od dwóch lat na swoich polach. Wzrosty osiąganych plonów wynosiły około 800 kg ziarna pszenicy. Traktuję to jako normalny zabieg z nawożeniem dolistnym zarówno jesienią jak i wiosną.

Waldemar z Krzemieniewa 58 ha

Produkt zastosowałem jesienią na rzepak, przed spodziewaną zimą. Uprawa była późno siana i w momencie zimowania miała 4 liście. Miałem duże obawy czy przezimuje. Na polu gdzie zastosowałem Terra Sorb foliar rzepakowi nic się nie stało, na innym gdzie go nie było, rzepak całkowicie wymarzł. Od tego czasu stosuję go regularnie jesienią i wiosną.

Mieczysław z Magłowa 120 ha

Stosuję Terra Sorb foliar wiosną na pszenice siane po kukurydzy. Aminokwasy zawarte w tym preparacie pozwalają na szybsze nadrobienie zaległości wynikających z opóźnionego siewu. Pszenica nie redukuje źdźbeł a kłosy w łanie są wyrównane i dobrze wypełnione.

Krzysztof z Agrosystem Sp. z o.o.300 ha

W moim gospodarstwie część gruntów to gleby gliniaste, na takich glebach zwłaszcza na górkach rzepak bardzo nierówno wschodzi, przez co łan jest niewyrównany. Od dwóch lat, łącznie z fungicydem stosuję 1,5 l Terra Sorb foliar. Takie rozwiązanie pozwala na to aby mniejszy rzepak lepiej przygotował się do zimy. Nie ma wymarznięć, górki są zielne, a przed zbiorem łan równocześnie dojrzewa.

Michał z Panigródz 270 ha

Strona wykorzystuje pliki cookies.  Nasza polityka cookies

OK